KONST / Litografier / Färglitografi 11811049
nr 1181 1049
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 137/200, motivet: 36x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:14:28
1.300 kr
1.500 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold